Haber Kuşağı


H&M, SEVİLEN HOME KONSEPTİYLE CAPITOL'DE

H&M, SEVİLEN HOME KONSEPTİYLE CAPITOL'DE

Kalite ve sürdürülebilir modayı en iyi fiyatla sunan H&M, müşterilerin favorisi olan ev dekorasyon konsepti H&M HOME’u Capitol’de açıyor.

9 Temmuz’da açılacak H&M HOME Capitol mağazası, Anadolu yakasındaki tek H&M HOME mağazası olma özelliğine de sahip olacak. H&M HOME, markanın mutfak ve  yatak odasından, banyo, salon ve bahçeye kadar evin birçok alanında seçenekler sunan bir ev dekorasyonu konsepti.  Sürdürülebilirlik ve çeşitlilik üzerine kurgulanan konsept ile dekorasyonda farklı zevklere hitap eden, sezona özel koleksiyonlar yer alıyor. Tasarımcı iş birliklerine de başlayan marka, geçtiğimiz yıl ilk iş birliğini efsanevi iç mekan tasarımcısı Jonathan Adler ile birlikte cesur tonlar ve canlı renklerden oluşan bir koleksiyonla gerçekleştirmişti.

H&M HOME Capitol mağazası açılışını, geri dönüştürülmüş polyester, organik pamuk, geri dönüştürülmüş pamuk ve geri dönüştürülmüş cam gibi sürdürülebilir malzemelerden oluşan yaz koleksiyonuyla yapacak. Parlak renklerde ve okyanus baskılarında minder kılıfları, bitkiler için birbirinden şık saksılar, evin havasını bambaşka kılacak jüt halılarla H&M HOME yaz koleksiyonu cenneti evinize davet edecek.

H&M Capitol mağazası, 2100 metre kare satış alanıyla hizmet veriyor ve H&M HOME departmanı’nın da eklenmesiyle 2400 metre karelik bir alanda hizmet vermeye devam edecek. Mağaza ayrıca, kadın modasının sıkı takipçisi Everyday, zamansız klasiklerden oluşan Modern Klasik, gençlerin favorisi Divided, erkek ve kadında en yeni trend koleksiyonları ve çocuk koleksiyonlarını kapsıyor. 9 Temmuz itibariyle H&M severler hem dekorasyonda hem modada tüm dünya trendleri ile Capitol’de buluşacak.  

"H&M"in en sevilen konseptlerinden biri olan H&M HOME’u Anadolu yakasında keyifli bir noktada açıyor olmaktan mutluyuz. İstanbul’un ikinci, Anadolu Yakası’nın ilk AVM’si olan köklü Capitol’deki yeni H&M HOME departmanımızla, ev dekorasyon trendlerini yakından takip eden müşterilerimizle buluşacağımız için de ayrıca çok heyecanlıyız. Müşterilerimize kendilerini rahat hissedecekleri keyifli alışverişler dileriz.” diyor H&M Türkiye Ülke Müdürü Müge Arpacıoğlu.

H&M HOME Capitol mağazasıyla beraber, Türkiye’de H&M HOME departmanı bulundurduğu mağaza sayısını altıya ulaştırmış oldu. H&M HOME; İstanbul’da Capitol haricinde İstiklal Caddesi ve Mall of Istanbul’da, İstanbul dışında ise H&M Ankara Cepa  AVM, Bodrum Midtown AVM ve İzmir Hilltown AVM’de yer alıyor.


Bu Kurban Bayramı’nda Türk Eğitim Vakfı’na Desteklerinizle Korona Kahramanlarının Çocuklarına Umut Olun

Bu Kurban Bayramı’nda Türk Eğitim Vakfı’na Desteklerinizle Korona Kahramanlarının Çocuklarına Umut Olun

Bu Kurban Bayramı’nda Türk Eğitim Vakfı’na Desteklerinizle Korona Kahramanlarının Çocuklarına Umut Olun

Türk Eğitim Vakfı, yardımlaşma, dayanışma ve birlikteliğin değerini oldukça yoğun hissettiğimiz en özel günlerden olan Kurban Bayramı’nda çocuklarımız “Nerede o eski bayramlar” demesin, eğitim fırsatlarını kaybetmesin diye herkesi TEV Korona Kahramanlarına Vefa Fonu’na katkıda bulunarak çocuklara umut olmaya çağırıyor. TEV’in salgın döneminde koronavirüse yakalanıp vefat eden başta sağlık çalışanlarının çocukları olmak üzere tüm bireylerin çocukları eğitim hayatları yarıda kalmasın diye başlattığı TEV Korona Kahramanlarına Vefa Fonu’na destek verenler, çocukları eğitim yolculuğunda yalnız bırakmıyor.

Tam 54 yıldır maddi olanakları sınırlı olan öğrencilere burs desteği veren, Türkiye’nin en köklü ve öncü vakıflarından Türk Eğitim Vakfı (TEV), bu Kurban Bayramı’nda herkesi TEV Korona Kahramanlarına Vefa Fonu’na destek vererek çocukların eğitim yolculuğuna umut olmaya davet ediyor. TEV Korona Kahramanlarına Vefa Fonu, koronavirüs nedeniyle anne veya babasını kaybeden çocukların “Nerede o eski bayramlar” demesin, eğitim fırsatlarını da kaybetmesin diye yanında oluyor. 

Pandemi ile birlikte başta sağlık çalışanları olmak üzere koronavirüs’e (Covid-19) yakalanan ve hayatını kaybeden tüm bireylerin çocuklarının eğitimlerine devam edebilmeleri amacıyla oluşturulan TEV Korona Kahramanlarına Vefa Fonu’nu çocukların ihtiyaçları doğrultusunda öğrenim hayatları boyunca destek olmayı amaçlıyor. Bugüne kadar fondan 200’ü aşkın öğrenciye eğitim desteği sağlayan TEV Korona Kahramanlarına Vefa Fonu, kurumsal ve bireysel desteklerle gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. TEV, daha çok çocuğa ulaşabilmek için bu Kurban Bayramı’nda herkesi TEV Korona Kahramanlarına Vefa Fonu’na destek olmaya çağırıyor.

TEV Korona Kahramanlarına Vefa Fonu’na katkıda bulunmak için bağışlarınızı https://www.tev.org.tr/vefafonu/TEV-Korona-Kahramanlarina-Vefa-Fonu.html adresinden yapabilir, 444 0 838 no’lu telefon üzerinden TEV ile iletişime geçebilirsiniz.

Türk Eğitim Vakfı Hakkında:

Türk Eğitim Vakfı (TEV), 4 Mayıs 1967 tarihinde merhum Vehbi Koç'un önderliğinde eğitime gönül vermiş 205 Türk aydını tarafından kuruldu. Başarılı ve maddi olanakları sınırlı olan öğrencilere burs desteği vererek Türkiye’ye ve insanlığa katkı sağlayacak öncü gençleri ve onların yetişecekleri eğitim sistemini destekleyen TEV, kuruluşundan günümüze yaklaşık 250 bin yurt içi ve iki bin yurt dışı bursu sağladı. Eğitime katkılarını 30 adet eğitim tesisi yaptırarak destekleyen Türk Eğitim Vakfı ayrıca Türkiye’de üstün başarılı ve yüksek potansiyelli öğrencilere ihtiyaç duydukları eğitimi lise düzeyinde sağlamak amacıyla kurulan İnanç Lisesi’ni 2001 yılında devraldı ve okul Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi (TEVİTÖL) adıyla eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. İzmir’de, Trabzon’da ve Ankara’da kız öğrenci yurdu açarak Türk Eğitim Vakfı Öğrenci Yurtları İktisadi İşletmesi bünyesinde faaliyet alanını genişletti.

  DAHA FAZLA HABER GÖSTER