Haber Kuşağı


KARACA İLE YAZ SOFRALARINDA PAYLAŞILACAK ÇOK ŞEY VAR

KARACA İLE YAZ SOFRALARINDA PAYLAŞILACAK ÇOK ŞEY VAR

Sıcak yaz aylarında açık havada kahvaltı etmenin veya yemek yemenin keyfi bir başka oluyor. Karaca da yaz aylarında tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken çok sayıda ürünü ile kahvaltıda, akşam yemeğinde veya akşamüzeri 5 çayında sofralara eşlik ediyor. 

Mutluluk dolu paylaşım anları, soframızdaki lezzetler kadar görselliği ile de hafızamızda iz bırakıyor. Yaşamlara değer katan, tüketicileriyle paylaşacağı envayi çeşit ürünü bulunan Karaca da yaz sofralarındaki keyif dolu anlara yakından tanıklık ediyor. 

Karaca Florette 18 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı, yaz aylarında tadı damağımızda kalan akşamları unutulmaz kılıyor. Dantel gibi işlenmiş, mavinin en asil tonu olan lacivert desenleriyle sofralara asalet katan Florette, yaz sofralarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Yaz günlerinde açık havada kurulan, belki de bizi seneler öncesine götüren eşsiz bir kahvaltı sofrası için; Karaca Nostalji 26 Parça Kahvaltı Takımı, güne keyifle başlamak isteyenleri bekliyor. Anne, anneanne, babaanne, hala veya belki teyzelerimiz gibi aile büyüklerimizin çocukluğumuzda hazırladığı o keyifli sofraları hala hatırlarız. Karaca işte tam da o nostaljik günleri bugüne Nostalji Kahvaltı takımı ile taşıyor. Mavi yeşil, çiçekli yapraklı desenleri ile en güzel anların paylaşıldığı sofralar Karaca ile renkleniyor.

Sıcak yaz akşamlarında serinlemenin en lezzetli seçeneklerinden biri de dondurma değil midir? Şık bir kupta sunulan rengârenk dondurma, Karaca Petit ve Rocco dondurmalıklar ile sunulduğunda keyfini sürmek de ayrı bir zevkli oluyor.

Unutulmaz yaz sofraları için Karaca’nın mağazalarında ve www.karaca.com’da paylaşacağı çok şey var.

 


Bu Kurban Bayramı’nda Türk Eğitim Vakfı’na Desteklerinizle Korona Kahramanlarının Çocuklarına Umut Olun

Bu Kurban Bayramı’nda Türk Eğitim Vakfı’na Desteklerinizle Korona Kahramanlarının Çocuklarına Umut Olun

Bu Kurban Bayramı’nda Türk Eğitim Vakfı’na Desteklerinizle Korona Kahramanlarının Çocuklarına Umut Olun

Türk Eğitim Vakfı, yardımlaşma, dayanışma ve birlikteliğin değerini oldukça yoğun hissettiğimiz en özel günlerden olan Kurban Bayramı’nda çocuklarımız “Nerede o eski bayramlar” demesin, eğitim fırsatlarını kaybetmesin diye herkesi TEV Korona Kahramanlarına Vefa Fonu’na katkıda bulunarak çocuklara umut olmaya çağırıyor. TEV’in salgın döneminde koronavirüse yakalanıp vefat eden başta sağlık çalışanlarının çocukları olmak üzere tüm bireylerin çocukları eğitim hayatları yarıda kalmasın diye başlattığı TEV Korona Kahramanlarına Vefa Fonu’na destek verenler, çocukları eğitim yolculuğunda yalnız bırakmıyor.

Tam 54 yıldır maddi olanakları sınırlı olan öğrencilere burs desteği veren, Türkiye’nin en köklü ve öncü vakıflarından Türk Eğitim Vakfı (TEV), bu Kurban Bayramı’nda herkesi TEV Korona Kahramanlarına Vefa Fonu’na destek vererek çocukların eğitim yolculuğuna umut olmaya davet ediyor. TEV Korona Kahramanlarına Vefa Fonu, koronavirüs nedeniyle anne veya babasını kaybeden çocukların “Nerede o eski bayramlar” demesin, eğitim fırsatlarını da kaybetmesin diye yanında oluyor. 

Pandemi ile birlikte başta sağlık çalışanları olmak üzere koronavirüs’e (Covid-19) yakalanan ve hayatını kaybeden tüm bireylerin çocuklarının eğitimlerine devam edebilmeleri amacıyla oluşturulan TEV Korona Kahramanlarına Vefa Fonu’nu çocukların ihtiyaçları doğrultusunda öğrenim hayatları boyunca destek olmayı amaçlıyor. Bugüne kadar fondan 200’ü aşkın öğrenciye eğitim desteği sağlayan TEV Korona Kahramanlarına Vefa Fonu, kurumsal ve bireysel desteklerle gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. TEV, daha çok çocuğa ulaşabilmek için bu Kurban Bayramı’nda herkesi TEV Korona Kahramanlarına Vefa Fonu’na destek olmaya çağırıyor.

TEV Korona Kahramanlarına Vefa Fonu’na katkıda bulunmak için bağışlarınızı https://www.tev.org.tr/vefafonu/TEV-Korona-Kahramanlarina-Vefa-Fonu.html adresinden yapabilir, 444 0 838 no’lu telefon üzerinden TEV ile iletişime geçebilirsiniz.

Türk Eğitim Vakfı Hakkında:

Türk Eğitim Vakfı (TEV), 4 Mayıs 1967 tarihinde merhum Vehbi Koç'un önderliğinde eğitime gönül vermiş 205 Türk aydını tarafından kuruldu. Başarılı ve maddi olanakları sınırlı olan öğrencilere burs desteği vererek Türkiye’ye ve insanlığa katkı sağlayacak öncü gençleri ve onların yetişecekleri eğitim sistemini destekleyen TEV, kuruluşundan günümüze yaklaşık 250 bin yurt içi ve iki bin yurt dışı bursu sağladı. Eğitime katkılarını 30 adet eğitim tesisi yaptırarak destekleyen Türk Eğitim Vakfı ayrıca Türkiye’de üstün başarılı ve yüksek potansiyelli öğrencilere ihtiyaç duydukları eğitimi lise düzeyinde sağlamak amacıyla kurulan İnanç Lisesi’ni 2001 yılında devraldı ve okul Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi (TEVİTÖL) adıyla eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. İzmir’de, Trabzon’da ve Ankara’da kız öğrenci yurdu açarak Türk Eğitim Vakfı Öğrenci Yurtları İktisadi İşletmesi bünyesinde faaliyet alanını genişletti.

  DAHA FAZLA HABER GÖSTER