Haber Kuşağı


NUXE VERY ROSE Daha Etkili, Daha Nazik

NUXE VERY ROSE  Daha Etkili, Daha Nazik

Etkili ve nazik makyaj temizleyicilerin karşı konulamaz keyfini deneyimleyin. Vegan formülü, %100 botanik köklere sahip nemlendirici şekerler içeren Skin-respect kompleksini gül suyunun yatıştırıcı içerikleriyle birleştiriyor, ortaya tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir dokular serisi ortaya çıkıyor.

Gül Suyu, doğadan bir hediye 

VERY ROSE makyaj ve cilt temizleyiciler sadece gerekli temel içeriklerden oluşuyor, bu da %95’in üzerinde doğal türevli (1) az sayıda içerik demek. Vegan formülde başrol ise gül suyu'nda. (Rosa Damascena). Gül suyu tam güllerin buharda damıtılmasıyla elde ediliyor ve bu bitkisel su hassas ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tiplerinde yumuşaklık ve yatıştırma sağlıyor. 

Çevreye olan zararlı etkimizi azaltmak için yıkanan formüllerimiz (Köpük, Jel Maske ve Yağ) kolayca biyolojik olarak çözünebilir biçimde tasarlandı.

Cildin doğal dengesini koruyan etkili makyaj temizleyici 

VERY ROSE, yüksek etkili ve cildin sahip olduğu fizyolojik PH (2)’ına yakın formülle cildin doğal dengesini korumak için mükemmel bir uyum sunuyor. NUXE gerçekleştirdiği araştırmayla, cildin kendi eko-sistemini bozmadan günlük kiri temizleyecek en doğru temizlik araçlarını ortaya çıkarıyor. Bu araştırma 28 günlük kullanımın (3) öncesinde ve sonrasında cilt florasının karşılaştırmasıyla ölçümlendi.

Daha nazik bir uygulama için formül, Skin-Respect isimli %100 botanik türevli nemlendirici şeker bileşiği içeriyor. Bu şekerler suyu cildin derinliklerine aktarıp orada tutarken cildin su rezervlerini de yükseltiyor. Ayrıca bu kompleks nemlendirici etkiye sahip ve cilt bariyerinin fonksiyonlarını da güçlendiriyor. 

Gül Işıltısını Yansıtan Dokular ve Koku 

VERY ROSE makyaj ve cilt temizlik rutinlerindeki inovatif ve sansasyonel dokularıyla NUXE’ün kendine özgü imzasını taşıyor. Tazelikten yumuşaklığa, her doku farklı bir duyguyu harekete geçiriyor. 

Tüm seriyi ele geçiren yeni bir imza koku: Bir gül yaprağı kadar modern ve taze. 

VERY ROSE KOLEKSİYONU

Makyaj Temizleme

3’ü 1 Arada Yatıştırıcı Temizleme Suyu 

HASSAS CİLTLER DAHİL TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN - YÜZ VE GÖZLER 

Günlük rutinde mutlaka yer alması gereken bu misel su tek uygulamada makyajı ve cildi temizliyor. Yatıştırıcı etkisi ise cildin doğal dengesini mükemmel bir şekilde koruyor. Kesinlikle bakım ritüelinize girmesi gereken bu ürün makyajı temizleyip cildi kirden arındırırken aynı zamanda yatıştırıcı etkisiyle cildinizi rahatlatıyor. 

200 ml şişe – 125 TL

400 ml şişe – 185 TL

3’ü 1 Arada Nemlendirici Temizleme Suyu 

KURU VE ÇOK KURU, HASSAS CİLT TİPLERİ İÇİN - YÜZ VE GÖZLER 

Kuru ve çok kuru ciltlerin ihtiyacını karşılamak için Misel Su nemlendirici aktif içeriklerle zenginleştirildi.
Tüm makyaj kalıntılarını temizler ve rahatlamış bir cilt sağlar. 

200 ml şişe – 125 TL

Kremsi Makyaj Temizleme Sütü 

TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN - YÜZ VE GÖZLER 

Gizli “yağ içinde süt” dokusuyla makyajı nazikçe ve rahatça temizlerken yağlı bir his bırakmaz. Su ya da mist ile durulamadan önce parmak uçlarıyla cilde nazik bir masajla uygulanabilir. 

200 ml Sprey Şişe – 125 TL

Ferahlatıcı Sprey Tonik 

HASSAS CİLTLER DAHİL TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN - YÜZ VE GÖZLER 

Mist, sabahları güzellik rutininin ilk adımı olarak cildi tazeleyici bir örtüyle uyandırmak için kullanılabilir. Akşamları ise ritüelinde makyaj temizlemenin son adımı olabilir.
Allantoin ile zenginleştirilen formülü cildi anında yatıştırır. 

150 ml Pompalı Şişe – 125 TL

Hassas Temizleme Yağı 

HASSAS CİLTLER DAHİL TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN - YÜZ VE GÖZLER 

Cilt kiri, en dayanıklı ve water-proof makyaj malzemeleri bile bu makyaj temizleme yağı karşısında dayanamaz. Ayrıca rahatlatıcı formülündeki tatlı badem yağı ve gül yağı özütü sayesinde cildin doğasına saygı duyuyor. Suyla durulandıktan sonra, ciltte yağlı ya da yapışkan bir his bırakmaz. 

150 ml Pompalı Şişe – 145 TL

Temizleme

Ultra Taze Temizleyici Jel Maske 

HASSAS CİLTLER DAHİL TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN - YÜZ 

UYARI: bağımlılık riski! Bu yeni jel maske muhteşem etkisiyle cilt temizliğinde devrim yaratıyor. Eriyen şeffaf jel yüze uygulandıktan sonra bir dakika bekletilir ve masajla birlikte durulanmadan önce tüm kiri arındırır.
Sonuç: Derinlemesine temizlenmiş, kirden arınmış bir cilt. 

150 ml Kavanoz – 200 TL

Hafif Temizleme Köpüğü

HASSAS CİLTLER DAHİL TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN - YÜZ 

Bu zengin ve ultra kremsi köpük cildi yumuşak bir örtüyle temizler. Cildi kurutmadan kirden arındırır. 

150 ml Pompalı Şişe – 135 TL

Nazik Günlük Eksfoliant

Yenileyici Gece Peelingi

TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN - YÜZ 

Bu inovatif ürün her akşam nazik ve etkili “yeni bir cilt” etkisi için uygulanabilir. Salisilik asit ve dört meyve asidi içeren zengin formülü “yenilenmiş” cilt görünümü için her geçen gün epidermisin üst katmanını nazikçe soyar.
Bu günlük peeling cildin dokusunu düzeltir ve ışıltısını ortaya çıkarır. 

Öneri: tercihen akşam kullanın; güneşe maruz kalmayın. 

150 ml Şişe – 200 TL


Bu Kurban Bayramı’nda Türk Eğitim Vakfı’na Desteklerinizle Korona Kahramanlarının Çocuklarına Umut Olun

Bu Kurban Bayramı’nda Türk Eğitim Vakfı’na Desteklerinizle Korona Kahramanlarının Çocuklarına Umut Olun

Bu Kurban Bayramı’nda Türk Eğitim Vakfı’na Desteklerinizle Korona Kahramanlarının Çocuklarına Umut Olun

Türk Eğitim Vakfı, yardımlaşma, dayanışma ve birlikteliğin değerini oldukça yoğun hissettiğimiz en özel günlerden olan Kurban Bayramı’nda çocuklarımız “Nerede o eski bayramlar” demesin, eğitim fırsatlarını kaybetmesin diye herkesi TEV Korona Kahramanlarına Vefa Fonu’na katkıda bulunarak çocuklara umut olmaya çağırıyor. TEV’in salgın döneminde koronavirüse yakalanıp vefat eden başta sağlık çalışanlarının çocukları olmak üzere tüm bireylerin çocukları eğitim hayatları yarıda kalmasın diye başlattığı TEV Korona Kahramanlarına Vefa Fonu’na destek verenler, çocukları eğitim yolculuğunda yalnız bırakmıyor.

Tam 54 yıldır maddi olanakları sınırlı olan öğrencilere burs desteği veren, Türkiye’nin en köklü ve öncü vakıflarından Türk Eğitim Vakfı (TEV), bu Kurban Bayramı’nda herkesi TEV Korona Kahramanlarına Vefa Fonu’na destek vererek çocukların eğitim yolculuğuna umut olmaya davet ediyor. TEV Korona Kahramanlarına Vefa Fonu, koronavirüs nedeniyle anne veya babasını kaybeden çocukların “Nerede o eski bayramlar” demesin, eğitim fırsatlarını da kaybetmesin diye yanında oluyor. 

Pandemi ile birlikte başta sağlık çalışanları olmak üzere koronavirüs’e (Covid-19) yakalanan ve hayatını kaybeden tüm bireylerin çocuklarının eğitimlerine devam edebilmeleri amacıyla oluşturulan TEV Korona Kahramanlarına Vefa Fonu’nu çocukların ihtiyaçları doğrultusunda öğrenim hayatları boyunca destek olmayı amaçlıyor. Bugüne kadar fondan 200’ü aşkın öğrenciye eğitim desteği sağlayan TEV Korona Kahramanlarına Vefa Fonu, kurumsal ve bireysel desteklerle gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. TEV, daha çok çocuğa ulaşabilmek için bu Kurban Bayramı’nda herkesi TEV Korona Kahramanlarına Vefa Fonu’na destek olmaya çağırıyor.

TEV Korona Kahramanlarına Vefa Fonu’na katkıda bulunmak için bağışlarınızı https://www.tev.org.tr/vefafonu/TEV-Korona-Kahramanlarina-Vefa-Fonu.html adresinden yapabilir, 444 0 838 no’lu telefon üzerinden TEV ile iletişime geçebilirsiniz.

Türk Eğitim Vakfı Hakkında:

Türk Eğitim Vakfı (TEV), 4 Mayıs 1967 tarihinde merhum Vehbi Koç'un önderliğinde eğitime gönül vermiş 205 Türk aydını tarafından kuruldu. Başarılı ve maddi olanakları sınırlı olan öğrencilere burs desteği vererek Türkiye’ye ve insanlığa katkı sağlayacak öncü gençleri ve onların yetişecekleri eğitim sistemini destekleyen TEV, kuruluşundan günümüze yaklaşık 250 bin yurt içi ve iki bin yurt dışı bursu sağladı. Eğitime katkılarını 30 adet eğitim tesisi yaptırarak destekleyen Türk Eğitim Vakfı ayrıca Türkiye’de üstün başarılı ve yüksek potansiyelli öğrencilere ihtiyaç duydukları eğitimi lise düzeyinde sağlamak amacıyla kurulan İnanç Lisesi’ni 2001 yılında devraldı ve okul Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi (TEVİTÖL) adıyla eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. İzmir’de, Trabzon’da ve Ankara’da kız öğrenci yurdu açarak Türk Eğitim Vakfı Öğrenci Yurtları İktisadi İşletmesi bünyesinde faaliyet alanını genişletti.

  DAHA FAZLA HABER GÖSTER