İkizler Burcunda Yeniay

İkizler Burcunda Yeniay

22 Mayıs 2020 Saat 20:38'de, İkizler burcunun 1. derecesinde bir yeniay gerçekleşiyor.

Yeni bir haber, iletişim alanı, bilgi ile ilgili adım attığınız bir döngü başlıyor. Bilginin aktarımı İkizler sürecinin ana temasıdır. Bu süreçte gelen bilgiler çok ancak kimi zaman asılsız olabilir. Ya da değişken koşullar nedeniyle istikrarın yakalanması zordur. Esneklik kabiliyetinin önemli olduğu bir yeniay döngüsüne giriyoruz. Bu süreçte bilginizi arttırmaya ve doğru kaynaklara ulaşmaya çalışın. Merkür Neptün arasındaki sert açı nedeniyle bu yeniaya yalan haberler ve dolandırıcılıklar gölge düşürebilir, dikkatli olun. Satürn 'den gelen uyumlu açı sayesinde bu süreçte atılan adımlar kalıcı olma şansı barındırıyor. Bu nedenle planlı hareket etmeye çalışın. Teknolojik alandan destek alabileceğiniz bir yenilik gündeme gelebilir. Burada bazı adımlar atmaya mecbur kalabilirsiniz. Uzun vadede bunu avantaja dönüştürme şansınız var.

Özellikle değişken ve/veya hava elementi yeniaydan direk etkilenebilirsiniz. Bu burçların ilk derecelerinde göstergeleriniz varsa sizin için önemli konular gündeme gelebilir. (İkizler / Başak / Terazi / Yay / Kova / Balık)

Bu yeniayı önemli kılan bir diğer etken de önümüzdeki dolunay. Bu yeniayı tamamlayacak olan dolunay bir ay tutulması olacak. Hatta yay/ikizler aksındaki ilk tutulma bununla başlayacak. Yeniay yöneticisi Merkür bu yeniayda güçlü konumda. Bu nedenle bir sorunla karşılaşsak dahi üstesinden gelme potansiyelimiz var.

Bu yeniayi özel kılan önümüzdeki ay tutulması olduğu için değişken burçların 15 derecesindeki göstergelerinize de bir göz atın. Hem yeniayi hem de tutulmayi birlikte değerlendireceğiz.

Sorularınızı hazırlayın ve 2002 yılı Mayıs ayını anımsamaya çalışın. Benzer konular önünüze düşebilir.